Gold partner
24
Роки досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
22
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
20659
Останній візит на сайт
вчора
Усі операції (продаж, оренда, іпотечне кредитування) з нерухомістю "під ключ" по Києву та Київській області. Юридичний супровід, консультації та аналітика. Досвід роботи з 2001 року, з них шість років на посаді керівника відділу продажу житлової нерухомості. Працюю тільки з перевіреними нотаріусами, повний супровід від пошука до заселення, перевірка та підготовка документів. Ціную кожного клієнта, для постійних є цікава система знижок на послуги.

Оренда комерційної нерухомості (8)

  • 14 102 грн/міс
    220 грн/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 35

    ПРЕМІУМ Відеотур Університет
    багатофункціональне приміщення
    64 м²
    1890 рік побудови
    вчора
    Шевченківський р - он, вул. Бульварно - Кудрявська, 35. БЦ Навігатор. Фасад. 2 поверх 3 - поверхового цегляного будинку. Кабінетна система. Блок з трьох кімнат з технічним приміщенням 64,1 кв. метр. Санвузли на поверсі. Комунальні платежі - вода та електрика. Доступ з 8.00 до 22.00. Можливість розширення. 20 хвилин пішки до метро Університет або Вокзальна. Вартість 220 грн./метр.
    Рієлтор
  • 3 500 $/міс
    19 $/м²

    Лесі Українки бульв., 10

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Кловська
    багатофункціональне приміщення
    187 м²
    1977 рік побудови
    вчора
    Печерський район, метро Палац Спорту. Бульвар Лесі Українки, 10. Нежитлове приміщення 187,2 кв. метри, окремий фасадний вхід, 1 та 2 поверх. Частково зроблено капітальний ремонт, мармурові поли, електрика, санвузол, технічні приміщення, всі вікна фасадні, нежитловий фонд в житловому будинку. Дуже зручне розташування між двох станцій метро - 10 хвилин пішки до Палацу Спорту та 15 хв. - до метро Печерська. Є парковка. Ідеально підійде під кав’ярню, відділення банку, салону краси, презентаційний магазин - бутик та інше. Є можливість зробити другий санвузол. Для закінчення ремонту та облаштування надаються канікули.
    Рієлтор
  • 2 300 $/міс
    28 $/м²

    Антоновича вул. (Горького), 48-Б

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Олімпійська ЖК вул. Антоновича, 48б
    багатофункціональне приміщення
    82 м²
    2011 рік побудови
    вчора
    Метро Олімпійська. Оренда приміщення 82 кв. метри під комерцію (нотаріат, юридичні послуги, центри розвитку та інше). Житловий фонд. 4 кабінети , санвузол, зона кухні. 1 поверх 4 – поверхового цегляного будинку після капітальної реконструкції. Високі стелі – 2,95 м. Ремонт. Є парковка, повністю закрита територія. Приміщення обладнане меблями та деякою технікою. Великий сейф. Сигналізація, відеоспостереження, грати на вікнах. Житлові тарифи на комунальні послуги!
    Рієлтор
  • 17 500 грн/міс
    941 грн/м²

    Авіаконструктора Антонова вул., 5

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    19 м²
    1975 рік побудови
    вчора
    Солом’янський р - он, вул. Антонова, 5. Бізнес-центр «Антонова 5». 7/7 - пов. будинку. Капітальний євроремонт бізнес – класу 2026 року. Повна комплектація меблями та технікою. Відеоспостереження, інтернет, сигналізація. Індивідуальна парковка за додаткову плату. Приміщення від 18 до 20 кв. метрів. Кабінетна система. Новий ліфт OTIS. Санвузли на поверсі з новим ремонтом. Недорогі комунальні послуги. Є великий окремий блок 260 кв. м. Метро Вокзальна ~ 2800 м.
    Рієлтор
  • 27 500 грн/міс
    682 грн/м²

    Академіка Заболотного вул., 148-В

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур ЖК Кришталеві джерела
    багатофункціональне приміщення
    40 м²
    вчора
    Цікава пропозиція в ЖК «Кришталеві джерела» - готовий ПАБ під оренду або продаж. Місце з атмосферою, яке не треба вигадувати «з нуля». Цікаве для тих, хто давно шукав локацію під свій формат. Голосіївський р – он, вул. Академіка Заболотного, 148 - В. Приміщення 40,3 кв. метри, ремонт 2025 року, діючий ПАБ до 2026 року. Закрита територія ЖК, охорона, сигналізація, заселений ЖК з власною інфраструктурою. Можлива до комплектація меблями. Розглядаємо всі пропозиції.
    Рієлтор
  • 22 500 грн/міс
    500 грн/м²

    Саксаганського вул., 44-Е

    багатофункціональне приміщення
    45 м²
    1900 рік побудови
    вчора
    Історичний центр. Голосіївський р - он. Вул. Саксаганського, 44 – Е. 2 поверх двоповерхової будівлі. Нежитловий фонд. Блок 45 кв. метрів з трьох приміщень. Санвузол на поверсі. Є своя парковка. Вхід зі двору. Комунальні по лічильникам. Кондиціонер. Частково меблі. 10 хвилин пішки до трьох станцій метро - Університет, Олімпійська та метро Площа українських героїв. Вартість 550 грн./кв. метр.
    Рієлтор
  • 37 500 грн/міс
    300 грн/м²

    Городня вул., 7

    багатофункціональне приміщення
    125 м²
    вчора
    Солом’янський р – он. Вул. Городня, 7. Нежитлове приміщення. 125 кв. метрів. Окремий вхід зі двору. 5 приміщень, кухня. 2 санвузли. Грати на вікнах, нова сантехніка.
    Рієлтор
  • 15 642 грн/міс
    220 грн/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 35

    Відеотур Університет
    багатофункціональне приміщення
    71 м²
    1890 рік побудови
    вчора
    Шевченківський р - он, вул. Бульварно - Кудрявська, 35. БЦ Навігатор. Фасад. 3 поверх 3 - поверхового цегляного будинку. Кабінетна система. Блок з трьох кімнат 71,1 кв. метр. Санвузли на поверсі. Комунальні платежі - вода та електрика. Доступ з 8.00 до 22.00. Можливість розширення. 20 хвилин пішки до метро Університет або Вокзальна. Вартість 220 грн./метр.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.